Ми раді поділитися з вами чудовою новиною:

Проект (молодіжний обмін), в якому ми виступаємо Партнером, пройшов відбір Європейської Комісії та отримав Грант!

“Unlock headspace – Education for youth well-being, self-care and empowerment” включає 2 тренінги, які будуть проведені в жовтні 2020 в Грузії, прекрасному місті Lagodekhi та в березні 2021 в Угорщині, місті Pécs.

Мета проекту зосередженна на:

– посиленні компетенцій молодіжних працівників щодо підтримки особистого благополуччя, психологічного та фізичного здоров’я, професійного розвитку молоді та доступу до неформальної освіти;

– розроблення інноваційних, на основі потреб освітніх заходів та матеріалів для молодих працівників. 

29 молодих людей: з Вірменії, Німеччини, Грузії, Угорщини, Італії, Молдови, Іспанії та України зустрінуться двічі в рамках даного мультикультурного проекту  🇦🇲   🇩🇪🇬🇪   🇭🇺  🇮🇹  🇲🇩  🇪🇸  🇺🇦..

Витрати на період тренінгів: проживання , харчування, вартість авіаквитків, забезпечуються Організацією (вартість авіаквитків підлягає компенсації по закінченню тренінга). Всі деталі ми повідомимо пізніше, а поки, підготуйте свій рівень англійської – intermediate буде обов’язковою умовою, щоби стати учасником! Запевняємо, що участь у даному проекті стане незабутнім враженням та корисним досвідом для вас. Слідкуйте за новинами.